pruh
zdraví a linie
o nás aktuality ceník e-shop objednávka on-line kontakt
zdraví a linie
pruh
poradenstvi
Nordic Walking
zdraví
terapie
fotogalerie
spolupracujeme
e-shop

aktuality

NORDIC WALKING

V zimním období jsme některé z víkendových skupinových lekcí přesunuli na odpolední časy a střídáme jak soboty, tak i neděle. Přes týden vedeme pouze individuální a předem domluvené pravidelné hodiny. Více informací naleznete ve složce AKCE na našich dalších webových stránkách  www.nwsport.cz

Od jara 2015 máme pro vás připraveny opět pravidelné lekce i v týdnu, výlety, ale i víkendové pobyty, které budou zaměřeny nejen na Nordic Walking, ale i na výživu a zdravý životní styl.

 

ZDRAVÍ

Dlouhodobě máme v nabídce tříměsíční detoxikační kůru Euniké. Do prodeje jsme zařadili přípravky tradiční čínské medicíny a léčivé medicinální houby. 

 

Další novinky

Máme pro letošní rok připraveno několik dalších novinek a eshop, který bude zaměřen na prodej holí a vybavení pro Nordic Walking, výživových doplňků, sportovní výživy a sportovní kosmetiky.

Pokud máte ale nyní zájem o nějaké zboží z našeho sortimentu nebo si přejete zaslat nabídku výživových doplňků, kontaktujte nás na: info@zdravi-linie.cz, rádi vám vyhovíme.

 

NENÍ VÁM LHOSTEJNÉ VAŠE ZDRAVÍ?

Patříte mezi ty, kteří na konci zimy jsou náchylní na virózy, trpí zvýšenou únavou, bolestmi hlavy a špatnou náladou?

Můžete si pomoci i potravinovými doplňky, které se hodí pro jarní detoxikaci.

Lidé mnohdy ani netuší, jak moc je důležité mít zdravá játra a střeva. Právě játra jsou orgán, který je na jaře nejvíce zatěžován. Játra odpovídají za komplexní látkovou výměnu organismu. Pokud nemáte játra a střeva zcela v pořádku, tak se potýkáme s různorodými zdravotními problémy, jako jsou alergie, únava, kožní problémy či problémy se zažíváním. Proto je velmi vhodné, abychom na jaře svému tělu pomohli šetrnou detoxikací.

Máme pro vás připravenou širokou nabídku produktů péče o vaše zdraví, duševní krásu, imunitu, včetně doplňků stravy na klouby, únavu, psychické napětí, vyčerpání a hlavně očistu organismu.

Vsaďte na prevenci! Napište nám nebo zavolejte, rádi vám vše vysvětlíme 

info@zdravi-linie.cz

Tel.: 602 377 319

Eunike

 

 

PROBIOTIKA + DETOXIKACE JATER

Připravili jsme pro Vás jedinečnou akci - ke každé objednávce obsahující 2 ks ProbioFlory od nás dostanete 1 ks Formule Játra ZDARMA (viz příloha)       CELKOVÁ  CENA   296,- Kč

Probi Flora

PROBIO FLORA

Střevní bakteriální mikroflóra je velmi aktivní a výrazně ovlivňuje zdraví každého z nás. Pokud je její složení porušeno, poruší se postupně zdravé trávení i obranyschopnost organismu, kterému ubývá sil a vzniká pak otevřená cesta pro nemoc.

Zdraví střeva je možno ovlivnit hlavně pravidelnou detoxikací a úpravou jídelníčku ve prospěch probiotických potravin. Nebo také dodáním zdravých bakterií ve formě potravinových doplňků, tzv.probiotik.

Probiotika mohou napomáhat v těchto případech:

 - rekonvalescence po antibiotické léčbě, použití kortikoidů, chemoterapii
 - opakované infekční onemocnění, infekce vaginální i močových cest
 - poruchy imunitního systému: alergie, atopický ekzém, lupénka, astma
 - kožní nemoci: akné, opary
 - poruchy trávení, zácpa, průjem, plynatost, dráždivé tlusté střevo
 - Crohnova choroba a ulcerózní kolitida
 - zánět žaludku, vředy, porucha žlučníku, nemoci jater
 - laktózová intolerance, celiakie
 - metabolický syndrom, diabetes mellitus
 - migréna, deprese, stres, únava z přepracování, poruchy spánku

 Probiotika dále:

 - působí jako prevence vzniku rakoviny především trávicího ústrojí
 - zvyšují resorpční schopnosti střevní sliznice u starších lidí
 - aktivně zvyšují průchod vitamínů a minerálních látek do krevního oběhu
 - zlepšují stav pokožky, vlasů a nehtů
 - upravují trávení, čistí střevo a tím celý organismus (vhodné při dietách a detoxikaci)
 - urychlují regeneraci buněk a působí proti jejich stárnutí

FORMULE JÁTRA

Podporuje správnou funkci a regeneraci jater a žlučníku a tak je napomáhá chránit před poškozením. Regeneruje jaterní tkáň a chrání ji před toxickými látkami. Působení na jaterní tkáň je dosaženo unikátní kombinací extraktu Ostropestřce mariánského a plodů adaptogenní léčivky Schizandry čínské. Ostatní použité extrakty posilují především detoxikační účinky.

Pokud Vás tato nabídka zaujala nebo potřebujete poradit se zdravotním problémem, kontaktujte nás.

Telefon: +420 602 377 319
E-mail: info@zdravi-linie.cz

 

 

nordic walking

Chtěli by jste zhubnout a začít se hýbat? Jste po úrazu, potřebujete zrehabilitovat a dostat se zpět do kondice? Aktivně sportujete nebo se chcete jen projít na čerstvém vzduchu?

Připravili jsme pro Vás lekce, kurzy a kondiční hodiny Nordic Walking.

Nordic Walking neboli Severská chůze je běžná chůze se speciálními hůlkami. O co je jednodušší název a metoda, o to účinnější je tato nová forma pohybu. Z klasické chůze se zapojením holí stává bez zvláštní extra námahy a nároků na vybavení vysoce účinný trénink celého těla. Tento sport může vykonávat každý, výkonnostní sportovec i začátečník, mladý člověk i lidé v pokročilém věku. Velice vhodný je samozřejmě pro lidi s nadváhou, po úrazech i operacích.

Uvažujete, že byste tento sport vyzkoušeli, ale nevíte, jak na to? Důležité informace a rady najdete nejen v sekci NORDIC WALKING, ale hlavně na našem novém webu

www.nordicwalkinghluboka.cz

přejít na web Nordic Walking

Telefon: +420 602 377 319
E-mail: info@zdravi-linie.cz

Nordic Walking
mapa webu facebook odběr novinek a akcí napište nám
foto: © 2012 Jitka Stará Photography
© 2012 Zdraví a linie